ND BUCHLOVAN 26m

Kód: 1414900
Neohodnoceno
83,53 Kč / ks
Skladem
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napínací a vázací dráty

ke kompletaci oplocení

  • napínací dráty používáme při montáži pletiva. Nejprve je napneme mezi sloupky, tedy horní a dolní (u pletiva do výšky 125 cm) a také střední (u pletiva od výšky 150 cm). Teprve pak připevníme samotné oplocení. Pokud je pletivo vyrobené již se zapleteným napínacím drátem, napínáme pouze střední drát podle potřeby dle výšky oplocení. V provedení pozinkovaném jsou z Ø 2,8 mm, v provedení pozinkované a poplastované je jádro, tj. pozinkovaný drát v Ø 2,5 mm a obal, tj. plast má Ø 3,5 mm (označujeme 2,5 / 3,5 mm). Lze je použít také pro jiné účely.
  • Upozornění: v horských oblastech a v místech, kde se předpokládá větší zatížení, doporučujeme použít poplastované napínací dráty ze silnějšího drátu – 2,90/3,90 mm
     
  • vázací dráty používáme k přichycení pletiva k napínacím drátům a ke sloupkům. V provedení pozinkovaném jsou z průměru 1,5 mm, v provedení pozinkované a poplastované je jádro, tj. pozinkovaný drát v Ø 1,1 mm a obal, tj. plast má Ø 1,5 mm (označujeme 1,1 / 1,5 mm). Je svázán drátěným křížem, který nám umožňuje bezproblémové odvíjení ze středu v celé délce návinu. Lze je použít také pro jiné účely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plotový systém
Hloubka: 26000
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: