Palubky 19/121/4000 kvalita "C"

Kód: PALUBKY4
Neohodnoceno
175,45 Kč / m2
Skladem
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palubky obkladové dodávané do našich skladů jsou importovány od předních německých výrobců, dodávané v osmi tloušťkách v dřevině severský smrk a sibiřský modřín balené ve folii, sušené na 10-12 % relativní vlhkosti.

U obkladových palubek si můžete zvolit kvalitu A/B i B/C v provedení klasik, tatran nebo softline. Ze zkušenosti na našich skladech víme, že německá kvalita B/C se mnohdy téměř  vyrovná kvalitě tuzemských palubek A/B.

Palubky jsou čtyřstranně opracovaná, vysušená (12% vlhkosti ) prkna. Z horní strany je co nejlépe zbroušený povrch a boční strany mají pero a drážku. Použít obkladové palubky můžeme jak na vnitřní obklady, kde stačí palubky o síle 12mm nebo 14mm tak i na venkovní obklady kde je vhodnější použít palubky o síle 16mm nebo 19mm. Obkladové palubky se prodávají ve více profilech. Nejběžnější jsou – klasik – krátké pero, tatran – dlouhé pero, softline – dlouhé pero se zaobleným náběhem. Obkladové palubky máme jak fasádní palubky, tak i venkovní palubky a to jak smrkové ,borovicové a ze sibiřského modřínu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Palubky
Šířka: 121
Výška: 19
Hloubka: 4000
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: